3 dobré rady pre priateľku ako udržať trvalý vzťah

Aj keď každý vzťah je jedinečný svojím vlastným rozkošným spôsobom a každá priateľka ovplýva rôznymi vlastnosťami, pre ktoré sa jej priateľ zamiluje do nej každý deň, nemôžeme poprieť existenciu niekoľkých všeobecných vlastností dobrej priateľky, ktoré sa vzťahujú aj na extrémne rôzne typy priateliek. Od sexi supermodelky až po normálne plaché dievča od vedľa, každá ako priateľka by ste mala mať na pamäti niekoľko dobrých rád, aby ste sa ubezpečili, že ako priateľka, robíte maximum pre fungovanie vášho vzťahu. Pamätajte si, že láska je proces dávania a prijímania. Ako priateľky, sa budete musieť pričiniť spravodlivým dielom, k udržaniu stabilného vzťahu, tak aby sa váš partner cítil milovaný za všetkých okolností. Tu sú 3 veľmi jednoduché dobré rady akou priateľkou byť, ak chcete mať trvalý vzťah!

  1. Dobrá priateľka nešéfuje svojmu partnerovi.

Majte vždy na pamäti, že ste jeho priateľka, nie jeho mama. Nikto nechce byť komandovaný, a to platí najmä pre pánov, pretože majú tendenciu vlastniť ego a hrdosť vyššie ako Eiffelova veža,  hlavne, keď vo vzťahu ide o to, kto je tvrdší oriešok. Ak chcete byť dobrou priateľkou, mali by ste sa zdržať komentára ako a čo má urobiť. Nechajte chlapa premýšľať samého, preboha! Okrem toho jeho intuícii môžete veriť. Vybral si za priateľku vás , nie? 😉

  1. Dobrá priateľka ho nedusí.

Textové správy vášmu chlapovi každú sekundu každého dňa, kde sa pýtate, odkiaľ ide, kde bol a čo robil, ho privedú do šialenstva! Alebo ešte horšie, preč od vás! Ak chcete byť dobrá priateľka, musíte prestať dusiť vášho partnera. Nechajte mu jeho mužský priestor alebo len čas sa nadýchnuť. Každý človek to potrebuje raz za čas a byť jeho priateľku vám nedáva právo, mu to vziať. Spomeňte si na príslovie: „Ak ho miluješ, musíš ho nechať ísť.“ No, tak tu to tiež platí … sčasti. Musíte mu z času na čas nechať voľnosť.

  1. Dobrá priateľka je veľký brat.

Legendárny Barney Stinson nepretržite zdôrazňoval potrebu každého muža mať veľkého brata. (Ak neviete, kto je Barney Stinson, musíte byť extrémne bláznivé! Choďte si hneď pozrieť“ Ako Som Spoznal Vašu Matku“. Poďakujete neskôr.). Podobným spôsobom, každé dievča chce, aby ich priateľ bol ich najlepším kamarátom vôbec. Byť veľký brat vášmu priateľovi je definitívna vstupenka do jeho srdca. Ak chcete byť dobrá priateľka, nájdite si čas investovať do jeho záujmy, bez ohľadu na to, ako chlapčenské môžu byť. Hrajte s ním video-hry, učte sa jeho“ hlúpy“ jazyk, uvarte jeho obľúbené jedlo, choďte s ním športovať! To všetko sú veľmi jednoduché a realizovateľné veci, ktoré dobré priateľky môžu urobiť pre svojho partnera.

Nakoniec, bez ohľadu na to, ako odlišné sa môžu zdať okolnosti,  je dôležité,  aby priateľka tiež plnila svoju časť dohody. Všetko, čo potrebujete mať na pamäti ako dobrá priateľka, je zabezpečiť, že váš partner je najšťastnejší, aký len môže byť. Nevyžaduje to mnoho úsilia, jediné čo stačí urobiť, je dostatočne ukázať, že vám na ňom záleží.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments