3 Vianočné dary pre vášho partnera – jednoduché a cenovo prístupné!

Vianoce sú najkrajší čas strávený v kruhu svojej rodiny, priateľov a najbližších. Je to tiež čas obdarovávania a poďakovania sa všetkým tým, ktorý boli neoddeliteľnou súčasťou vášho roka. Akokoľvek to je, väčšina ľudí má dilemu nájsť perfektný dar hlavne pre niekoho výnimočného. Bude sa mu to páčiť? Bude sa to páčiť jej? Čo ak to skončí sklamaním??! Už sa to stalo, už som to spravil/a. Každý máme tendenciu si dolámať nohy pre perfektný vianočný dar. Čo si ale mnoho ľudí neuvedomí je, že dary nemusia byť nevyhnutne drahé a extravagantné, aby boli dokonalé. Keď už visíte na vlásku a stále ste nenašli váš perfektný vianočný dar, máte šťastie! Máme tu pre vás tri veľmi jednoduché, veľmi cenovo prístupné , a veľmi roztomilééé vianočné dary, pre ktoré vás váš partner/ka milovať ešte viac!

DIYs, alebo „Urob si sám“ dary sú bomba!

Buďte roztomilí/é a nedbalí/é s vlastnoručne vyrobenými darčekmi. Od albumov, ako ste sa spoznali, až po tie malé zarámované fotky roka stráveného spolu, DIY (Do It Yourself) dary skoro nikdy nezlyhajú pri žiadnej príležitosti – a Vianoce nie sú výnimkou. Vyrobte mu sladučké kupóny lásky alebo ručne robený zápisník a počmárajte ho množstvom obdivných odkazov. Alebo úplne najjednoduchšie, vložte tam úprimné ľúbostné listy! To sú veľmi jednoduché DIY nápady, ktoré by boli perfektné ako vianočný dar. Úsilie a čas, ktoré vložíte do výroby týchto darov, by určite vášho chlapca alebo vaše dievča roztopili na kolomaž čírej radosti.

Čas na romantické rande!

Najlepšie dary sa niekedy nedajú kúpiť za peniaze. Zabudnite na drahé parfumy, alebo posledné Rolexy. Zhýčkajte ich filmovou nocou, navarte im večeru alebo choďte spolu na piknik! Existuje mnoho veľmi romantických a veľmi cenovo dostupných vecí, ktoré môžete spolu robiť ako vianočný darček. Už nikdy nemusíte prísť o rozum pri zháňaní perfektnej košele pre neho/pre ňu na poslednú chvíľu. Navyše strávite romantické Vianoce spolu!

Zasypte ho/ju malými Vianočnými darčekmi!

Aj tá najmaterialistickejšia osoba, ktorá si želá iPhone 6 od Ježiška, má určite malé radosti, ktoré ju urobia extrémne šťastnou. Od najobľúbenejších cukríkov alebo ďalšiemu vydaniu akejkoľvek kolekcie, ktorú on/a vlastní, alebo zbierka DVD-čiek, alebo kópie jeho/jej obľúbeného časopisu! Rozmýšľajte jednoducho a rozmýšľajte šťastne! Tieto vianočné darčeky definitívne nikdy nezlyhajú a vyčaria krásny úsmev na tvári vášho partnera.

Dohromady, všetko čo si musíte pamätať ohľadom Vianoc je, že nejde o sumu peňazí, ktorú na dary miniete. Je to viac úsilie, ktoré vložíte do akéhokoľvek daru, pre ktorý sa rozhodnete. Vianočný darček vás nemusí stáť váš trojmesačný plat, aby bol úžasný. Len zistite ako urobiť vášho partnera najšťastnejším akýmkoľvek spôsobom. Okrem toho, som si istý, že len vaša prítomnosť počas sviatkov je už úplne postačujúca pre neho/ňu, aby si to užili.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments