5 spoľahlivých znakov, že vám vzťah vydrží

Mnoho vzťahov (a tým myslím romantické vzťahy) nie sú stavané tak, aby vydržali navždy, ale nie je to práve to, čo v konečnom dôsledku všetci hľadáme? Vzťah, ktorý vydrží skúšku časom? Váš vzťah s vašim súčasným partnerom sa môže z času na čas trochu zatriasť, ale kto vie? Možno on/a je ten pravý/á! Tu je 5 zaručených spôsobov ako zistiť, či váš vzťah vydrží, a že tu je obrovská šanca, že vy dvaja zostarnete spolu:

Hovoríte si navzájom všetko

Či ide o nudný film, ktorý ste videli minulú noc, alebo aký druh cereálií ste mali na raňajky, páry ktoré sú stavané na to, aby vydržali, majú často tendenciu vravieť jeden druhému všetko a myslím tým naozaj všetko! Kľúč k uisteniu sa, že váš vzťah prežije, je často to, že ste v pohode jeden voči druhému. Ak ste v pohode mu/jej povedať, že ste práve vykonali veľkú potrebu, tak ste v správnom vzťahu, priateľ môj. Až až!

„Robiť to“ je v minulom čase pravidelne.

Každý pár na svete stále hľadá ospravedlnenia pre maznanie sa a bozkávanie. Dobre, dovoľte mi pomôcť. Bozkávanie viditeľne prospieva vzťahu, keďže páry majú k sebe bližšie. Objímanie pomáha tiež. Veľa objímania. Takže záver, čím viac to robíte, tým dlhšie váš vzťah vydrží. Win-win, však?

Chodíte na dvojité rande

Ak si myslíte, že pár ktorý „je do seba zbláznený“ by vždy chcel byť iba zavretý v izbe a chcel by ostať navždy spolu a zabudnúť na zbytok sveta, ktorý je tam vonku, je párom, ktorý naozaj spolu navždy bude, možno sa budete chcieť zamyslieť znova. Páry, ktoré chodia na dvojité rande sú zrelšie, dosť na to, aby boli schopné si dožičiť dlhotrvajúci vzťah. Dvojité rande je aj znak toho, že dôverujete svojmu partnerovi tak, že mu niekedy doprajete byť s inými ľuďmi. V opačnom prípade sa nabažíte svojich tvári navzájom, a je vysoko nepravdepodobné, že váš vzťah vydrží. Íík!

Romantické filmy sú vaše najobľúbenejšie

Ospravedlňujem sa, že som vám to oznámila, chlapci, ale romantické filmy sú v skutočnosti pre vzťah zdravé. (Tľapnime si, dievčatá!) Z času na čas sa uistite, že popcorn a vaše pyžamy máte nachystané, predtým ako sa zvalíte do postele, ak chcete aby váš vzťah vydržal. Partneri, ktorí sledujú filmy o vzťahoch spolu a potom to trochu rozoberajú, ukončia vzťah menej často v porovnaní s párom, ktorý to nerobí. Cesta, ktorou ísť, Hviezdy nám nepriali (z angl. originálu TFIOS)!

Jednoducho viete, že váš vzťah vydrží

Váš inštinkt je často taký skutočný a hodnotný na mesiace výskumu a zbierania faktov. To je ďalším výrazným signálom, že je tu možnosť „byť navždy spolu“ pre vás a vášho partnera. Keď sa jednoducho cítite tak príjemne vo vašom vzťahu, keď vaše inštinkty hovoria, že vzťah vydrží, potom gratulujeme! Niekedy hľadáme tak veľa znamení, že stratíme z obzoru ten najjasnejší: Musíte si byť iba istý svojim priateľom. Nakoniec, vzťahy sú len tak isté, akými ich spravíme – Veľa šťastia!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments