5 Vecí, ktoré by ste nikdy nemali povedať svojmu dievčaťu …..NIKDY!

Existujú tri základné veci, o ktorých sme si absolútne istí, v akomkoľvek vzťahu. Číslo jedna: vieme, že je to zodpovednosť ako priateľky tak aj priateľa, aby mali navzájom zo seba vo vzťahu dobrý pocit. Číslo dva: vieme, že slová sú najsilnejšie nástroje, ktoré môžu vytvoriť vzťah alebo vzťah rozbiť. To je dôvod, prečo existujú niektoré veci, ktoré je vždy lepšie nechať nevypovedané. A konečne, vieme, že dievčatá sú na to oveľa citlivejšie (a na všetko ostatné!), než chlapci. V skutočnosti, nechceme byť sexistické , alebo hocaké, ale na chlapcov je väčší a ťažší tlak, aby si dávali pozor na to, čo hovoria svojim dievčatám. A ako obvykle, my sme tu, aby sme vám s tým pomohli ! Tu je 5 vecí, na ktoré by ste mali vždy pamätať, aby ste ich nikdy nepovedali svojmu dievčaťu!

Nikdy nepovedzte svojmu dievčaťu: „Priberáš?“

To je najväčšie nie-nie v histórii všetkých nie-nie! Vôbec nikdy by ste nemali nazvať vašu priateľku tučnou! Nikdy nepovedzte svojmu dievčaťu , že jej zadok je stále guľatejší, alebo líce scvrknuté! To ju privedie do šialenstva! V skutočnosti, by ste nikdy nemali žiadnemu dievčaťu povedať niektorú z týchto vecí. Má to tendenciu zraniť ich ego a sebavedomie a pravdepodobne zraniť tiež ich sebaovládanie , takže vám pravdepodobne uštedria tvrdý úder priamo do žalúdka!

Nikdy nevravte svojmu dievčaťu: „Oukej.“

Väčšina chalanov nie sú práve sladké a expresívne druhy ľudských bytostí. Chlapci často používajú veľmi jednoduchý jazyk na oznamovanie svojich myšlienok a pocitov. Avšak, ak chcete potešiť svoje dievčatá, nikdy nepoužívajte slávne „konce konverzácií“ a nikdy neodpovedajte vašim priateľkám jednoslovne. Keď ona hovorí: „Hej, prosím, poď preč.“, je potom veľmi rozumné pre ľudí rozhodnúť sa pre jednoduchú odpoveď niečo ako „Dobre.“; to vie každý. Aj keď dievčatám sa to veľmi nepáči. Môžete si nechať svoj jednoduchý jazyk, všetko, čo chcete, ale prosím, prosím, aspoň ukážte nejaký záujem o konverzácie! Bože.

Nikdy nepovedzte svojmu dievčaťu: „Ona vyzerá dobre.“

Tým, „ona“, máme na mysli inú ako je vaše dievča. Buď ste bláznivý alebo ste super bláznivý, keď toto poviete vášmu dievčaťu. Aj keby išlo len o jednoduchý, čestný, a nezmyselný kompliment starej priateľke alebo dokonca, keď len označíte vaše obľúbené celebrity za „horúce“, vašu priateľku to nespraví práve najšťastnejšou. Dáva jej to ten úžasný pocit pochybnosti, že si myslíte, že je niekto lepší ako ona. Myslím úprimne, pre ňu je to len kód pre „Je krajšia ako ty.“ Alebo „Ty nevyzeráš dosť dobre.“, Ktoré sú  200% proste strašné! Dievča chce len pocit, že je tá najkrajšia pre svojho partnera, aj keď vie, že to tak nie je.

Nikdy nepovedzte svojmu dievčaťu: „Aj tak tomu nebudeš rozumieť“

Uhh … Zem chlapom? Voláte nás „hlúpa“? To je vážny a možný koniec vzťahu. Všetci vieme, ako sebe-menšie nedorozumenia v komunikácií môžu zničiť úplne úžasné vzťahy. A my nechceme, aby sa tak stalo, však? Niekedy proste musíte mať vieru, že vaše dievča bude rozumieť, čo sa chystáte povedať. Keď trvá na tom, že sa pýta, už vyvíja úsilie pochopiť. Nerobte to pre ňu ťažšie, tým že ju odsúvate, pokúste sa jej to vysvetliť sami. Je to lepšie, než  predpokladať, že „nebude rozumieť tak ako tak.“ Proste to svojmu dievčaťu nepovedzte nikdy!

Nikdy nepovedzte svojmu dievčaťu: „Nie.“

Dobre, ja viem, že musíte svojmu dievčaťu niekedy povedať „nie“, ale to dievčatá chápu. Ale hej! My sa stále nemôžeme potom ubrániť pocitu smútku a žiaľu. Žiadne dievča – v skutočnosti, žiadna osoba nemá rada pocit odmietnutia. Tak sa tomu vyhnite, a ak to nie je možné, a je to skutočne potrebné, tak to urobte veľmi jemne. A  zakončite to sladkým návratom. Bude sa cítiť lepšie!16

Žiadni dvaja ľudia nie sú rovnakí. To je dôvod, prečo nakoniec, to budete vy a nikto iný, kto bude vedieť, čo by váš partner rád počul, a čo nie. To však môže byť dlhá a únavná práca, ktorá vyžaduje, aby ste neustále skúšali a odomykali skladačku, ktorou je celá jej osobnosť. Ale ak vám naozaj záleží na nej, tak ako neustále vravíte, potom poznávať, čo jej vadí nebude pre vás vôbec záťažou. Bude to celý život poznávania jeden druhého. A ak je „je tá pravá“, bude to stáť za to. Cesta stojí za to.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments