Ako byť úspešný na prvom rande

Byť na rande nezadaných, môže byť strašidelné – hlavne ak sa jedná o prvú schôdzku. Musíte sedieť s osobami, ktoré skoro vôbec nepoznáte a zabávať ich počas jedenia. Pri randení nezadaných je toho naozaj veľa, čo môže vypáliť zle, ale nemusí to tak byť. Niekoľko jednoduchých dobrých rád by vám malo pomôcť obom zabezpečiť, že čas ktorý spolu strávite bude úžasný.

  1. Oblečte sa tak, aby ste urobili dojem

Ako vám povedia aj iní nezadaní, ktorí randia, prvá vec, ktorú si na vás vaša schôdzka všimne budú vaše šaty, takže vybrať si oblečenie je extrémne dôležité. Vaše oblečenie o vás veľa napovie. Myslite ale aj na to, že máte vyzerať nielen elegantne, ale mali by ste byť taktiež oblečný podľa aktivity a danej príležitosti. Ak budete oblečený príliš jednoducho, alebo sa oblečiete príliš slávnostne budete nielen zle vyzerať, vlastne to môže vaše rande odradiť. Nájdite niečo čo sa hodí na danú príležitosť, a zároveň v tom skvelo vyzeráte.

  1. Sledujte čo jete

Aj keď sa nemusíte sa vyhladovať jedením šalátov a mali by ste sa na vašom rande poriadne najesť, aj tak najlepšie urobíte ak sa vyhnete jedlu, ktorým spravíte neporiadok. V podstate, vašim cieľom je ukázať na vašej schôdzke, že ste dostatočne pokojný a sebavedomý si dať celé menu, ale nie ste tak hladný. aby sa z vás stala príšera. Spôsob akým jete, je jedným z mála vecí, na ktoré sa vaše rande bude pozerať, ale patrí to medzi tie najdôležitejšie, ktoré buď váš vzťah vybudujú, alebo rozbijú.

  1. Buďte pozorný

„Unudiť“ vašu schôdzku je ta posledná vec, ktorú by ste chceli spraviť. Aj keď by ste o sebe mali hovoriť, pamätajte na to, že na rande sú ďalšie osoby, ktoré by ste tiež mali nechať rozprávať a prejaviť sa. Buďte veľmi pozorný, k tomu ako vaše rande reaguje na vaše podnety. Tie by vám mali prezradiť, či sa na vašom rande baví partner vo vašej spoločnosti, alebo by ste mali svoju stratégiu zmeniť.

  1. Vypnite si telefón

Vybavovanie si telefónov a textových správ je obrovskou rušičkou pre mnohých. Vašej schôdzke to ukazuje, že ste duchom neprítomný, možno by ste boli radšej niekde inde. Takže, alebo si nastavte tiché zvonenie, alebo ho vypnite úplne – ešte lepšie, držte ho mimo vášho dosahu. Veľa ľudí používa ich telefóny ako uzlík nervov, hoci to nevyzerá veľmi pekne. Pre randiacich nezadaných, už nájdenie schôdzok je dosť ťažké. Ak už zrovna nejakú máte, neodraďte ich zabúdaním na dobré spôsoby.

  1. Následné stretnutie

Či už sa vám podarilo očariť vaše rande, alebo ste to celé zbabrali, mali by ste pokračovať tak, že svojmu rande potom zavoláte alebo pošlete sms. Váš život randiaceho nezadaného nekončí po jednom jedle. Vyčkajte deň, ak chcete. Aj napriek tomu, že vám sa videlo rande ako prepadák, druhá strana môže mať záujem vám dať druhú šancu – tak sa bez vyskúšania nevzdávajte.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments