Ako pripraviť perfektného Valentína

Teraz, keď sa deň Valentína nezadržateľne blíži, naplánovali ste si už rande so svojimi láskami? Alebo si lámete hlavu nad tým, čo by ocenila? Naplánovať perfektné rande tohto 14. februára, nemusí byť až tak stresujúce ako si myslíte. Musíte mať na pamäti nasledujúce veci a všetko bude dobré.

Vezmite do úvahy záujmy vašej partnerky

Je zrejmé, že budete musieť urobiť malý prieskum, ešte predtým, ako vôbec naplánujete ísť na rande. Najdôležitejšia vec, ktorú by ste mali vedieť, než si dojednáte miesto alebo pripravíte jedlo je sú záujmy, cielenie vášho rande. Je odvážna? Ak áno, potom rande niekde vonku by bolo perfektné! Je gurmán? No, ona by naozaj ocenila dobré jedlo! To je najdôležitejší krok pri plánovaní Valentína dátum, deň, pretože to bude určovať, kde by ste mali začať, tak sa už začnite pýtať.

Oblečte sa správne.

Rande na deň Valentína nie je samozrejme obvyklý deň s milovanou osobou. Preto si nemôžete ísť na rande v džínsach, zatiaľ čo ona strávila toľko času výberom jej šiat. Lepšie zvážte túto príležitosť. Vidieť vás v obleku by sa vás spravilo atraktívnejším. Ešte dôležitejšie je, že váš miláčik by uznal, že ste vyvinuli snahu urobiť toto rande extra výnimočné.

Jedlo si vyberte múdro.

Na svätého Valentína nikdy nemôžete z plánov vylúčiť jedlo . V skutočnosti, strava môže zmeniť predpokladané perfektné rande na nočnú moru. Pri výbere aké jedlo servírovať, je potrebné vziať do úvahy, aký druh jedla, váš miláčik nikdy nechce jesť. Vyškrtnite pokrmy, ktoré u nej môžu vyvolať alergické reakcie, alebo z nich môže zvracať. Opäť platí, urobte aspoň nejaký výskum, takže si môžete byť istí.

Dajte jej darček.

Samozrejme, že váš partner bude ešte očakávať dar mimo tohto dátumu, kedy ste pripravení. Darčeky sú veľmi dôležité pre každú príležitosť, pretože nám presne pripomínajú čas, miesto a od koho sme ich dostali. Pri výbere darov, nezabudnite, aby to bolo romantické a sladké. Bude  závisieť od preferencií vášho rande. Len majte na pamäti, že jej naozaj potrebujete dať niečo ako je čerešnička na torte perfektného dňa Valentína!

Pridajte malé prekvapenie.

Potom, čo ste dojedli večeru a dali jej dar, pridajte malé prekvapenie, ona to určite ocení! Vzhľadom k tomu, že rande čo máte v pláne môže očakávať, mohla by byť unavená z vašich obvyklých trikov. Doprajte jej „motýľov v žalúdku“ ešte pred tým než deň skončí. Vezmite ju na strechu, aby videla na mesto alebo pozorovala hviezdy. Zmyslom tohto prekvapenia je byť extra romantický. Vaše prekvapenie jej iste pripraví najviac nezabudnuteľné chvíle na deň svätého Valentína.

Teraz, keď ste si prečítali veci, ktoré by ste mali vziať na vedomie, ste bližšie k nezabudnuteľnému Dňu Valentína! Milujte sa!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments