Ako randiť s ockovým dievčatkom

Ako randiť s ockovým dievčatkom?

Existuje veľa dievčat, ktoré ľudia označujú ako „ockove dievčatko“. Je to typ dievčat, ktoré majú osobitné puto s ich otcami, aj v staršom veku. Nie je nič zlé na tom byť ockovým dievčaťom, avšak zistíte, že chodiť s nimi nebude prechádzka ružovou záhradou, najmä v porovnaní s inými bežnými dievčatami na trhu.  Zapodievať sa rozmarmi ockovho dievčaťa môže byť dosť stresujúce . Takže ak ste náhodou nechali oči na nejakej, tu je niekoľko faktov, ktoré vezmite na vedomie, predtým než sa rozhodnete urobiť prvý krok.

Očakáva vysoký štandard u mužov.

Vzhľadom k tomu, že sa domnieva, že jej otec je skvelá a najúžasnejšia bytosť, ktorá kedy zdobila tvár našej planéty, očakávajte, že bude hľadať chlapov, ktorí sú rovnako úžasní. Ockove dievčatko máva vysoké štandardy pri hľadaní partnera, pretože je často stratená v predstave existencie dokonalého chlapa, vďaka jej otcovi. Vďaka tomu je trochu zložitejšie, potešiť akékoľvek ockove dievčatko. Mohla by dokonca dôjsť do štádia, kde vás bude porovnávať so svojim otcom. Buďte trpezliví, ale ak vás to začne obťažovať, nebojte sa s ňou o tom hovoriť,.

Ona nie je „rozmaznaná“, ale …

Nie je rada, keď ju nazývajú „rozmaznaná“, ale technicky vzaté, ona je a ona o tom vie. Občas bude pri vás skutočné rozmaznané decko a za to všetko je na vine jej otec. Vzhľadom k tomu, že sa jej otec snažil splniť všetko po čom túžila, ockove dievčatko je na to navyknuté. Ale nebojte sa, sme si istí, že otecko ju tiež učil, že občas jej ľudia budú musieť povedať nie. Napriek tomu, ak môžete, pokúste sa jej vyhovieť. To je jednoducho život, na ktorý je navyknutá.

Bude očakávať kráľovské zaobchádzanie.

Aj keď nebude výslovne požadovať čokoľvek, vieme, že bude stále čakať, že s ňou budete stále zaobchádzať ako s princeznou . Buďte k nej veľmi láskavý a očarujúci; a pretože jej otec bol celý život v podstate jej rytier v lesklej zbroji, buďte tiež jej ochrancom. A hoci je navyknutá byť princeznou, neznamená to, že ockove dievčatko nevie ako byť zodpovedná a ako sa postarať o seba. Otecko ju naučil aj to!

Bude chcieť, aby ste s jej otcom dobre vychádzali.

Každé ockove dievčatko sníva o mužovi, ktorý by bol schopný sa stať najlepším priateľom jej celoživotného komplica. Takže vynaložte určité úsilie, aby ste si ho získali na svoju stranu. Buďte tou osobou, s ktorou rás vidí svoju dcéru. Spoľahnite sa, tiež to pre seba budete chcieť.

Spomínate si aký ochranársky je otecko voči svojmu malému dievčatku? Znamená to, že preskúma kúsok po kúsku z vašej osobnosti. Tiež by ste nechceli, aby si myslel, že nie ste ten pravý pre jeho princeznú, že nie? A takisto by ste nechceli súťažiť s otcom „ockovho dievčatka“. To je boj, ktorý len veľmi ťažko vyhráte (v skutočnosti je úplne nemožné ho vyhrať).

Bude tak trochu ako dieťa.

Celý život, s ňou zaobchádzali a cenili si ju ako krehké dievčatko. Aj vtedy keď dostane svoju prvú menštruáciu, otecko ju stále vníma ako keby bola rovnaké nevinné dieťa ako pred rokmi. Ak ste naozaj nastavený na randenie s ockovým dievčatkom, očakávajte, že sa bude väčšinu času správať ako dieťa. Pamätajte, že bez ohľadu na to, koľko rokov bude mať a ako ženská bude, vždy to bude ockova malá princezná. Prosím, neberte jej to.

Najlepším mužom pre ockove dievčatko vždy bude jej otec.

Bez ohľadu na to, koho stretne v živote, bude otecko pre ňu vždy ten najlepší chlap na svete. To znamená, že bez ohľadu na to, čo robíte, nemôžete byť nikdy lepší. (Je mi to ľúto. Je to pravda.) A ockove dievčatko bude vždy vidieť jej otca v tom najlepšom možnom svetle, takže nikdy nikdy nikdy nikdy (Nedá sa to zdôrazniťdostatočne !) nehovorte o jej otcovi negatívne. To je tá najhoršia možná vec, ktorú by ste kedy spravili! Taktiež nebuďte otrávený z toho, ako veľa hovorí o svojom otcovi. Byť naňho hrdý je pre ňu druhou prirodzenosťou.

Nakoniec, kľúčom k získaniu ockovho dievčatka je správať sa k nej tak, ako by ste pravdepodobne zaobchádzali s jedným z najdôležitejších dievčat vo vašom živote – svojou vlastnou dcérou. Dávajte si pozor na to, čo jej hovoríte, pretože ona je navyknutá, že chlap vždy stojí po jej boku. A konečne, randiť s ockovým dievčatkom tiež znamená, randiť s jej otcom. Musíš urobiť dojem aj naňho. Pretože, ak vás nemá rád otecko, ona bude pravdepodobne súhlasiť s ním.

Vyzerá to ako veľa práce, všakže? No nebojte sa! Ak stojí táto žena za to, tak to za to stojí. Nestresujte! 😉 Je čas na prvé rande! 🙂

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments