Ako zbaliť ženu? Ako zbaliť muža? Unikátny návod na fungujúci dlhotrvajúci vzťah.

Umenie flirtovať sa v dnešnej dobe považuje za takmer nevyhnutnú schopnosť každého moderného človeka.

Ženy sa snažia byť čo najatraktívnejšie a muži najväčší lámači sŕdc. Ak sa necítite ani jedným, ani druhým z vyššie uvedených možností, pravdepodobne máte príliš nízke sebavedomie, alebo naopak, príliš veľké očakávania.

Problém zaujať druhé pohlavie totižto nie je vo vás, ako sa mylne domnievate, ale vo vedomostiach, ktoré ste doteraz nenadobudli. Pridajú sa k tomu nepríjemné zážitky alebo zlé skúsenosti z predchádzajúcich partnerstiev, panika z nadviazania jednoduchého nevinného rozhovoru, ktorý by však mohol vyústiť do nezabudnuteľného zážitku a osamelé výčitky nemajú konca kraja – po tom sa ani nečudujeme, že sa neustále pýtate, kde je chyba, aj keď odpoveď máte rovno pred očami (tentoraz doslova).

Hoci sa naša civilizácia vyvíja už neuveriteľné stáročia, my stále nedokážeme pochopiť, že city a láska (či už na jednu noc, alebo na celý život) sú to najprirodzenejšie, čo môžeme prežívať. Každý chce milovať, a každý túži byť milovaný. Jediné čo vám stojí v ceste, ste vy sami. Nie práca, nie povinnosti, nie kilá navyše, nie bankové konto, ktoré nie je zrovna podľa vašich predstáv, nie minulosť či sklon k introverzii ale váš postoj k druhému pohlaviu. Netvrdíme, že vzťahy nie sú komplikované, no môžeme vás ubezpečiť, že vyzerajú oveľa odstrašujúcejšie, kým sa v nejakom neocitnete. Zaujať pozornosť objektu vašich túžob, prihovoriť sa sympatickej slečne, keď sa naskytne príležitosť, byť pozvaná na rande, odviesť si domov tú najkrajšiu z baru či zažiť sex o akom ste vždy snívali nie je žiadna veda. Stačí prekonať zbytočné predsudky, obavy a to najhlavnejšie – samého seba. Ako, to prezradíme v našej unikátnej – jedinečnej príručke lekcií ako sa dopracovať k dokonalému vzťahu, určenú pre ženy aj mužov.

Poďme na to:

 

Lekcia 1: Trvalý vzťah alebo známosť na jeden večer?

Lekcia 2.: Ako správne spoznávať ženy, mužov? Buďte sebavedomí!

Lekcia 3.: Čo potrebuje muž a žena vo vzťahu?

Lekcia 4a: Ako vyzerať dobre pre ženy

Lekcia 4b: Ako vyzerať dobre pre mužov?

Lekcia 5a: Ako upútať pozornosť ženy?

LEKCIA 5b: Ako upútať pozornoť muža?

Lekcia 6: Ako sa pripraviť na rande?

Lekcia 7: Prvé rande – návod a priebeh

Lekcia 8: Druhé rande – návod a priebeh

Lekcia 9: Prvý sex s novým partnerom (uhol pohľadu muža a ženy)

Lekcia 10.: Plnohodnotný vzťah a 5 pilierov úspešného vzťahu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *