Čo darovať a kúpiť žene či priateľke na Valentína?

Chlapci, bez ohľadu na to, ako netypické môže byť vaše dievča, faktom je, že v skutočnosti, dievčatá majú tendenciu byť tak trochu „basic“, keď príde na Valentína. Všetky dievčatá sú veľmi podobné v mnohých ohľadoch, a to zahŕňa väčšinu z toho, čo sa očakáva, že im podarujete v tento deň sŕdc. Takže ak ste premýšľali, čo by vaše dievča pravdepodobne v deň svätého Valentína ocenilo, nikdy sa nebojte zaobstarať tie všetky obvyklé veci, pretože často to sú veci, ktoré bezpochyby vyčaria úsmev na perách. Tu sú 4 veci, ktoré dievčatá túžia dostať na svätého Valentína!

Kvety a čokoláda – základná výbava na Valentína!

No, aký druh dievča nemá rád kvety a čokoládu? Nepopierajte to. Dokonca aj tie „najchlapčenskejšie “ typy dievčaťa, budú mať stále dievčenský gén, hlboko v nich zakorenený, ktorý ich prinúti milovať kvety a čokoládu. Ak je vaše dievča alergické na kvety a / alebo čokolády (celkom prúser!), pripravte sa byť extra kreatívny. Vyrobte jej umelé kvety alebo kúpte náhrady čokolády. Tie by mali mať u nej stále rovnaký účinok – mínus alergie, samozrejme.

Prekvapenia a gýče.

Každý má rád prekvapenia, dokonca aj chlapci. V tento deň svätého Valentína, dovoľte vášmu  dievčaťu, byť prekvapené vašimi bláznivými nápadmi. Buďte kreatívni a nezabudnite začleniť veci, ktoré miluje. To zabezpečí, že jej deň svätého Valentína bude jedným z najviac nezabudnuteľných dní jej života.

Venujte jej váš celý čas a plnú pozornosť.

Faktom ostáva, že dievčatá, najmä vo zvláštnych dňoch, budú vyžadovať váš plný čas a pozornosť. Nebudú vám to výslovne hovoriť (..no, niektoré dievčatá budú), ale musíte vedieť, že to je pravda. Ak je to vaše výročie, jej narodeniny alebo deň svätého Valentína, bude vaše dievča žiadať váš čas a pozornosť toľko veľa, koľko jej len budete môcť ponúknuť. Takže si určite nejako zariaďte čas, tak aby ste mohli byť blízko nej v tento deň sŕdc, a aby cítila, že ona je naozaj vaša jediná.

Objatia a bozky a prebytok nehy!

Valentín je deň romantikov a sladkostí z nejakého dôvodu. Jedna stopercentná pravda o dievčatách je, že milujú objatia, bozky, a sladkosti, tak im ich na deň svätého Valentína dajte! Pošli jej roztomilé smsky, ktoré vyčaria úsmev na jej tvári a objímte a bozkávajte ju častejšie. Bude to win-win aj pre vás, pretože všetci vieme, že vy chlapci máte radi fyzický kontakt 😉

Na deň svätého Valentína, budú existovať rozdiely v tom, ako urobiť vaše dievča šťastným, ale dary sú len základ. Dodajte vždy niečo osobné ku týmto darom, aby to bolo pre vašu lásku jedinečné.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments