Čo darovať mužovi, chlapovi či priateľovi na Valentína

Vyložme si karty na stôl. Chlapci naozaj nie sú, na rozdiel od dievčat, vysadení na Valentína. V skutočnosti, chlapci často tvrdia, že Valentín je „ženský sviatok“. Nech už to znamená čokoľvek. Však, baby? *prekrúťte očami * Tak či onak, hlavné je, že chlapci nežiadajú na Valentína veľa, a to je to, čo to robí extrémne ťažké pre dievčatá. Avšak to, čo chlapi často nepriznajú je, že sa stále tešia na deň sŕdc väčšinu rokov. A navyše, majú na mysli niekoľko vecí, ktoré by primäli ich srdcia skákať radosťou. Tu sú 4 veci, ktoré vám pomôžu rozhodnúť, čo dať vášmu miláčikovi v tento V-deň.

Ak mu navaríte.

Prekvapte ho s raňajkami v posteli, alebo ho k vám pozvite na večeru. Už akýmkoľvek spôsobom na to chcete ísť, dôležité je, že on vie, že ste vyvinuli úsilie navariť mu bez ohľadu na jedlo, ktoré pre neho máte. Viete, čo zvyknú ľudia hovoriť, láska k mužovmu srdcu ide cez jeho žalúdok. Nasledujúc túto mantru, sme si istý, že nikdy nepochybíte ak sa budete snažiť potešiť ho jedlom.

Oceňte jeho Valentínsky darček.

(V niektorých prípadoch nepríjemné) Pravda o dni svätého Valentína je, že existuje mužský predsudok myslieť si, že ide o nejaký druh sviatku pre dievčatá. To je dôvod, prečo často nebudú žiadať nič a budú trvať na tom, aby boli len oni tí, ktorí dávajú dary. A na oplátku? No, väčšina chalanov ak sa ich opýtate, vám povedia, že vy, ako ich dievčatá, by ste mohli ukázať trochu uznania za to, čo vám dali. Majte na pamäti, že strávili nad ich prípravou veľa času a úsilia.

Nemravné veci, ak viete, čo tým myslím. * Žmurk, Žmurk *

Chlapci, budú vždy chlapci. To je fakt. Takže ak ste sa zasekli na tom, čo môžete darovať svojmu miláčikovi na Valentína, tak prečo neskúsiť vytiahnuť nejaký nemravný kúsok, ktorý už dlho  ukrývate v rukáve? Žiaden chlap, ešte nikdy, takému daru nepovedal nie, že!

Zaľúbené listy.

Chlapci navonok nemusia byť tak gýčovití ako dievčatá. Ale vo vnútri? Sme presvedčení, že sú! Romantické listy obsahujúce výlevy vašich citov a romantickosť svätého Valentína určite nesklamú, a vyčaria mu na tvári úsmev. Môže to byť akákoľvek príležitosť, akýkoľvek chlap by bol viac než šťastný, ak by si vypočul slová lásky a uznania od jeho dievčaťa, ktoré by ho uistili, že ho naozaj miluje a je spokojná, že je s ním. A to je všetko, čo by mohli naozaj žiadať všetci chlapci. 100% tip!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments