Je váš partner aj váš najlepší priateľ?

Všetci máme najlepšieho priateľa, môže to byť on alebo ona, v osobe spolužiaka, spolupracovníka, člena rodiny, atď. Dôležité je, že všetci máme takú jednu osobu, ktorej veríme, viac ako komukoľvek na svete. Bez ohľadu na to, koľko priateľov máme, tá jedna osoba bude vždy vynikať a tú voláme náš najlepší priateľ. Je to nádherný pocit vedieť, že tam bude vždy niekto s kým môžete počítať. A nie je to ešte lepší pocit, keď táto osoba je tá istá osoba, do ktorej ste sa zamiloval?

Tu sú 4 tvrdenia, ako dôkaz, že váš partner je tiež vašim najlepším priateľom!

Navzájom ste si najväčšími dôverníkmi.

Váš najlepší priateľ bude vždy človek, na ktorého sa môžete obrátiť, keď máte problémy, keď budete potrebovať rady, keď budete potrebovať rameno, na ktorom sa môžete vyplakať, alebo ak sa len potrebujete s niekým porozprávať. Váš najlepší priateľ bude vždy človek, ktorý vám povie, doslova všetko, od najjednoduchších záležitostí až po tie najväčšie! Keď zistíte, že osoba, ktorej vždy poviete všetky svoje tajomstvá, je vlastne váš priateľ alebo priateľka, potom vám gratulujeme, pretože nie je pochýb o tom, že váš partner je tiež váš BFF( slangová skratka pre BEST FRIENDS FOREVER/najlepší priateľ navždy)!

Nemusíte byť so svojím najlepším priateľom/priateľkou po celý čas, ale zbožňujete čas keď je s vami.

Naozaj nemusíte stráviť každú minútu dňa so svojim najlepším priateľom, ale kedykoľvek je on/a nablízku, cítite neprekonateľný pocit šťastia. Rovnaké je to s vašou životnou láskou, ktorá je tiež vašim najlepším priateľom. Nemusíte byť spolu, aby ste dokázali, že ste zaľúbení. Dôverujete si navzájom natoľko, že necháte toho druhého raz za čas ísť. Ale keď sa znovu zídete, je to najkrajší pocit na svete.

Máte dôverné vtipy…hromadu!

V určitých priateľstvách sa vyskytujú chvíle kde jeden povie vtip a vy a váš najlepší priateľ si vymeníte významné pohľady, akoby ste sa rozprávali očami. Najlepší priatelia by vždy mali mať hromadu dôverných vtipov, ktorým rozumejú len oni dvaja. Ak vy a váš priateľ, či priateľka mávate často „ svoj svet“ to znamená, že on/a, nie sú len vašimi partnermi v láske, ale aj v živote.

Prešli ste si ťažké časy spolu.

Najlepší priateľ je ten, ku ktorému bežíte keď máte chuť plakať keď máte pocit, že celý svet je proti vám. Keď váš partner s vami vytvorí tím „ ja a ty proti svetu“ práve v tej chvíli keď máte pocit, že celý vesmír padá na vaše plecia a tlačí vás nadol, tak on/a je najlepším priateľom akého môžete mať.

Nakoniec, môžeme mať najlepšieho priateľa a môžeme mať priateľa/priateľku. A keď zistíte, že tí dvaja sú v jednej a tej istej osobe, tak ste jeden čertovsky šťastné zaľúbené vtáča. Ostaňte zaľúbený!

 ❤

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments