Kontakt a reklama

Chcete pridať svoju zoznamku do tohto katalógu? Pre bližšie informácie kontaktujte správcu webu.

 

 

Bližšie o tejto stránke – jej zmysle a účelu:

Zoznamka rozhodne nepatrí k novinkám dnešnej doby – osamelosť je predsa choroba, ktorá je známa od prvopočiatku ľudstva. Zoznamovaciu tematiku dnes môžeme nájsť v tlačených, ale aj „netlačených“ médiách, akými sú napríklad články v novinách a časopisoch (existujú aj špeciálne zamerané na zoznamovanie), v televíznych reláciách, ale hitom zoznamovanie od nástupu počítačovej éry sa stáva zoznámenia na internete , ktoré ponúka technické možnosti pre rýchle zoznámenie a komunikáciu na diaľku (napr. pomáha používateľom vyhľadať svojho ideálneho partnera alebo kamaráta podľa zadaných parametrov).

Internetová zoznamka je portál, kde si ľudia môžu založiť svoj profil, vyhľadávať svoje náprotivky podľa rôznych kritérií, komunikovať s ostatnými a to všetko s jediným cieľom – nájsť toho pravého, tú pravú.

Zoznamky na internete sú buď všeobecné  alebo sa špecializujú na určitého užívateľa (napr. gay zoznamky, zoznamky pre seniorov, a podobne) alebo oblasti záujmu (napr. erotické zoznamky). Niektoré portály majú len podobu inzertného portálu. A pretože v dnešnej dobe je možné takmer čokoľvek, nezoznamujú sa len ľudia, ale existujú aj psie zoznamky. Nikto ale nikdy nevie, kto sedí na druhej strane pri počítači..

V súčasnej dobe obľúbenosť online zoznamiek ustupuje. Zoznamky sú stále častejšie nahradzované sociálnymi sieťami, ktoré okrem ďalších funkcií umožňujú zdieľanie obsahu so svojimi známymi, a tým dávajú ľuďom pocit, že sú v kontakte s ostatnými. Zoznamky sú však špecializovaným nástrojom s jediným cieľom a takto sú aj projektované.

Zoznamky umožňujú vyhľadať partnera podľa mnohých faktorov. Samozrejme si zvolíte najmä pohlavie, ďalej môžete voliť výšku, vzhľad, a dokonca aj záujmy. Záleží naozaj len na Vás, podľa akých parametrov budete vyberať potenciálneho partnera. Zoznamka umožňuje nájsť si partnera presne podľa vašich predstáv. Prostredníctvom zoznamky sa však nehľadajú len budúce lásky, ale môžete si tiež nájsť nových priateľov. S priateľmi občas zájdete na kávu a „poklábosíte“  si o rôznych zaujímavých veciach. Väčšina zoznamiek umožňuje aj tzv. online komunikáciu, čiže chat. Môžete tak rýchlo komunikovať s náprotivnou stranou.

Tak či inak, zoznamka pomáha začať nový život, či už v tom súčasnom chcete zmeniť čokoľvek – nájsť kamaráta či kamarátku, ideálneho partnera / partnerku pre spoločný život alebo len niekoho pre erotické chvíľkové pobavenie. A o tom všetkom píšeme na našom webe. Prečítajte si napríklad Tipy ako sa zoznámiť. Veľa šťastia! 🙂

Reklama

Reklama na týchto stránkach sa riadi dohodou strán. Vieme umiestniť na tomto webe Váš reklamný banner, článok, fotografie, recenzie či iné formáty médií používané za účelom propagácie. Sila tejto webovej stránky spočíva predovšetkým v jej špecializácii na SK a CZ zoznamky. Odkazy z tejto stránky majú preto vyššiu hodnotu v SK + CZ „zoznamovacom“ prostredí a zvyšujú odkazovú SEO kvalitu zoznamiek z pohľadu vyhľadávačov (na SK najmä Google, v CZ je to napr. aj Seznam). Kontaktujte nás preto cez hore uvedený formulár, aby sme mohli spoločne navrhnúť formu a spôsob spolupráce. Ďakujeme za navštívenie tejto stránky.