Lekcia 1: Trvalý vzťah alebo známosť na jeden večer?

Pred tým, než sa s nami ponoríte odkrývať tajomstvá nášho malého kurzu zvádzania, mali by ste si ujasniť svoj cieľ.

Hľadáte trvalý vzťah alebo známosť na piatkový večer? Čo všetko ste ochotný pre to urobiť?

 Život nemôže byť bez cieľa – to by bola len existencia. Takisto láska nemôže byť bez cieľa – to by bolo len náhodné mrhanie citmi.“

George Eliot

> LEN PRE MUŽOV

Páni sú väčšinou rozhodnejší ako ženy. Riadia sa racionálne a snažia sa napĺňať svoje túžby podľa toho, čo im hovorí inštinkt. To, že ich zmýšľanie riadia viac pudy ako emócie však neznamená, že nie sú schopní hlbokého citu.

Takže na začiatok si ujasnite, čo v najbližšej dobe očakávate. Sami uvidíte, že sa vám bude ľahšie dýchať, keď si vyhradíte, čo od života chcete. Navyše bez tohto prvého kroku budete blúdiť ako stratená ovca. A to zúfalé bečanie krásky len odplaší.

Veľa mužov robí práve tú chybu, že sa vrhajú do boja bez nevyhnutnej prípravy. Strieľanie na slepo sa možno stala aj vaša obľúbená disciplína, no nevýhodou je, že v nej len málokedy vyhráte.

 

Preto si osvojte LEKCIA č. 1vytýčenie cieľa
To znamená, že musíte vedieť, či hľadáte živelné potešenie na jednu noc, sympatické dievča bez zábran na príležitostný sex, románik alebo letnú sezónnu lásku, spriaznenú dušu, trvalý vzťah alebo budúcu ženu. Ak aj neviete prísť na to, po čom presne túžite, je nevyhnutné, aby ste v tom boli utvrdený skôr, než si vás dáme všimne, pretože od toho sa následne odvíjajú všetky ďalšie kroky.

Vytŕčať z davu a upútať, sa vám zdá byť na začiatku tou najťažšou časťou a verte, že to tak aj v skutočnosti je. Nežné pohlavie má v hlave akýsi senzor, ktorý pri zachytení vhodnej charizmy a šance oddať sa v najbližšej dobe erotickým vášňam okamžite zapípa. Dobre, dobre. Žiadny snímač, ide jednoducho o príťažlivosť, ktorá hrá hlavnú rolu.

Avšak, ak na prvý pohľad nezaujmete, a teda nerozozvučíte alarm, nemusíte zúfať. Poradíme vám ako neostať nepovšimnutý a narušiť snímané pole v ďalšej kapitole.

Keďže je už základ nadväzovania vzťahov a zároveň najdôležitejšia časť u oboch pohlaví, za nami čo sa týka pánov, dámy sa prvému kroku taktiež nevyhnú.

>> LEN PRE ŽENY

Dámy to mávajú o niečo ťažšie. Aj keď sa rozhodnú pre nezáväzný flirt, málokedy sa im podarí oddeliť pocity od citov. Zábrany dokážu odhodiť rovnako ľahko ako muži, no mávnuť rukou nad nocou strávenou v cudzej posteli, to nevídať často. Preto pre Vás platí rovnaké pravidlo, nielen z dôvodov aby ste vedeli ako následne postupovať pri získavaní si mužského srdca a flirtovaní.

Nesprávnym rozpoznaním toho, čo od muža očakávate, si môžete veľmi ublížiť. Nie fyzicky, teda pokiaľ sa nenecháte zlákať krkolomnými polohami tantrického sexu, ale hlavne psychicky, pretože nič nebolí viac ako zlomené srdce – a o tom by sme vedeli rozprávať.

Rozumná žena bozkáva, ale nemiluje. Počúva, ale neverí. A opúšťa skôr, ako ju opustia. 

Marilyn Monroe

Hovorí sa, že aj zlá skúsenosť, je skúsenosť a taktiež, že človek sa učí na vlastných chybách. No my Vás naučíme zlým skúsenostiam predchádzať a chybám sa vyhýbať, pretože to je tá pravá cesta k úspechu.

Ako môžete niečo nájsť, keď neviete čo hľadáte?

Každá žena túži po láske, no líšia sa od seba v tom, v akej podobe im tento cit prináša najväčšie uspokojenie. Tu kalkulujú obe pohlavia rovnako.

Chcem si nájsť životného partnera alebo svalnaté telo, s ktorým na pár hodín zahojím rany od minulého rozchodu? Chcem byť nežná a starostlivá alebo zvodná a bez zábran? Či stará dobrá kombinácia ráno mačiatko a večer šelma?

Tým, že si v hlave ujasníte, ktorým smerom sa bude váš budúci emocionálny život uberať, získate obrovský nadhľad a dovolíme si tvrdiť, že aj pár bodov na viac u pánov, ktorí bažia po rozhodných ženách sebavedomo kráčajúcimi za tým, čo chcú.

LEKCIA č. 1:  určiť hranice pomôže nie len vám v zorientovaní sa na trhu lásky, ale aj mužom, ktorým dáte jasne najavo, či si ich pustíte k telu alebo si dnes večer, ľudovo povedané, nevrznú.

Efektívne tak predídete výčitkám svedomia, keď budete zbierať kusy oblečenia zo zeme a po špičkách, s opicou po minulej noci, sa vykrádať z bytu chlapa, za ktorým by ste sa na ulici v živote neotočila a samozrejme, ušetríte zopár tabuliek čokolády, téglik zmrzliny a svoje nervy pri najbližšom horekovaní sa kamarátke, že nikdy nestretnete toho pravého.

Netvrdíme, že si máte napísať podrobný zoznam vlastností, ktoré očakávate od vášho partnera aby ste si mohli postupne odškrtávať, to nie. Bolo by to smiešne a naivné. Najprv zistite, čo chcete zažiť, nie s kým. Keď chcete niečo dosiahnuť, tiež si najprv určíte cieľ, a až potom hľadáte cestu.

Typická vlastnosť žien je všetko si vopred naplánovať, avšak v tomto prípade neplatí. Naháňanie sa za dokonalosťou vyžaduje dnešná doba, no to neznamená, že je to automaticky správne. Dolapiť niečo, čo neexistuje, sa vám nikdy nepodarí, bez ohľadu na to, ako veľmi o tom snívate. Dobre viete, že nik nie je perfektný. Neklaďte preto požiadavky na konkrétneho muža, skôr snažte sa vymedziť hranice vzťahu, po ktorom túžite a uvidíte, že princa na bielom koni, pritiahnete ako magnet.

Ak ste prešli vizualizáciou, je na čase vrhnúť sa do práce. Síce nepôjde o fyzickú námahu, no aj tak bude treba premôcť všetku lenivosť a výhovorky.

Už viete čo chcete, no teraz treba spoznať to najťažšie – samého seba. Pretože jediná vec, ktorá vám stojí v ceste za šťastím, môžete byť práve vy.

 

pridaj komentár

avatar