Najhoršie komplimenty aké môžete dať dievčaťu na prvom rande

Prvé schôdzky sú vo všeobecnosti hlavne o zanechaní dobrého prvého dojmu, takého ktorý vás dostane na druhé rande, tretie, atď.. Často si ľudia oblečú to najlepšie čo majú, aby zapôsobili na prvom rande. Chlapci a dievčatá rovnako, máme tendenciu pokúsiť sa ukázať zo seba to najlepšie, pokiaľ ide o prvé rande. Niekedy však práve kvôli našej prílišnej horlivosti premyslieť a zdokonaliť každý detail, skončíme tak, že v skutočnosti toho viac pokazíme. Niekedy dokonca komplimenty nevyjdú tak, ako sme chceli. To platí najmä pre chlapcov, pretože sú to oni, od ktorých sa často očakáva, že budú viesť hladkú konverzáciu.

Ušetríme vám teda všetky problémy s vašim prvým rande týmito užitočnými dobrými radami, týkajúcimi sa najhorších komplimentov, ktoré sa kedy podarilo povedať dievčaťu počas prvej schôdzky.

Najhorší kompliment č. 1: Je skvelé, že sa príliš nepotíš.

Dokonca, aj keď ste to mysleli úprimne, že je pozoruhodné, že sa príliš nepotí bez nejakého ďalšieho a hlbšieho skrytého významu, väčšina dievčat vezme túto vetu ako „Si príliš tučná“. Veď predsa, aký iný dôvod by ste mali, aby ste povedali toto? Urážate ju, a komplimenty majú predsa slúžiť na niečo iné. Ak teda nemáte nejakú zvláštnu úchylku pre potenie sa (všeobecne), ide v podstate o zašifrovaný odkaz “ Si tučná, ale je skvelé, že sa príliš nepotíš.“ a to, že ju nazvete tučnou nepovedie k ničomu dobrému, však?

Najhorší kompliment č. 2: Tvoja priateľka mi povedala, že robíš úžasné sendviče.

Oukej. Možno si tu chcel zľahka poukázať na stereotypy, kamarát môj. Dievčatá nie sú tvoji výrobcovia sendvičov a povedať jej že robí úžasné sendviče na prvej schôdzke, ti druhú nezabezpečí. V skutočnosti ti nedá ani ďalšiu minútu. Odhliadnuc od toho, že ti to jej priateľka naozaj povedala a že si to naozaj myslel ako kompliment, dievčatá to takto nevezmú. Bude ťa vidieť len ako ďalšieho hlupáka, ktorý si myslí, že dievčatá sú otrokmi chlapcov, v danom období.

Najhorší kompliment č. 3: Tvoje oči sú krajšie ako oči mojej bývalej.

Bez ohľadu na to, pod akým uhlom sa na to pozriete, porovnávať ju s hocikým, a PREDOVŠETKÝM so svojou ex je najväčším nie-nie v histórii prvého rande a komplimentov! Chcem povedať, a teraz vážne, rozhliadnite sa okolo seba chlapi! Myslíte si, úprimne, že pôjde do kolien ak ju porovnáte s vašim zlyhaním z minulého týždňa? Iste, povedzte jej to o jej očiach – to je dobrý ťah – ale možno budete chcieť vynechať časť “ než moja bývala“. Môžete to urobiť, že áno?

Jediné, čo musíte mať na pamäti, ohľadom komplimentov, je to, že osoba, ktorá ich príjme, by mala mať dobrý pocit, a nie ostať urazená. Takže bez ohľadu na to, čo máte v pláne hovoriť, alebo robiť, najmä ak ide o očakávané prvé rande s dievčaťom, o ktoré sa snažíte už niekoľko rokov je, aby ste zvážili dopad každého slova, ktoré vypustíte z úst. Pamätajte si, že dievčatá sú citlivé, a tak sa zaujímajte o skrytý význam, ktoré by vaše „komplimenty“ mohli odoslať.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments