On hľadá ju….a s úspechom !

Keď zhrnieme úvod o zoznamkách: Zoznamka je spôsob nadviazania komunikácie medzi ľuďmi, ktorí sa nikdy nestretli. V súčasnej dobe zoznamky možno nájsť v inzertných častiach mnohých novín a časopisov a samozrejme hojne sa tomu venujú internetové portály. On-line zoznamky sú pohodlné a časovo nenáročné. Registrujete sa a čítate inzeráty ostatných na rovnakom mieste, navyše sa to v krátkej dobe mení a obnovuje, takže je vždy niečo nové na „preštudovanie“.

Všetky zoznamky majú tematické delenie na niekoľko záujmových oblasti. Nech už majú akýkoľvek názov, vždy sú to vážne vzťahy, priateľstvo, nezáväzná erotika a špecifické oblasti.

Tu sa budeme chvíľu baviť o zoznamke pre mužov. O tento pohlavný pododdiel majú záujem muži nemajúci ženy, či muži sklamaní z lásky. Väčšinou zaradí svoje profily do „vážnych vzťahov“ alebo „erotiky a flirtovanie“, ako do „priateľských vzťahov“, v ktorých sú inzeráty od žien v úplnej prevahe.

Pár námetov pre dosiahnutie úspechu:

Ako správne zostaviť svoj profil, aby oslovil čo najviac dievčat, ktoré potom napíšu, a vznikne prvá komunikácia? Informácie, ktoré uvediete vo svojom profile, by mali čo možno najvýstižnejšie popísať vašu osobu (a tým je myslené nielen krátke info o fyzickom vzhľade, ale hlavne vašu povahu). Majte na pamäti, že za muža najviac hovoria jeho činy, a to už môžeme brať rôzne: u mladých ľudí to sú prevažne mimoškolské aktivity a záľuby, či už hráte futbal alebo hokej, alebo vás baví „čarovanie“ v kuchyni. Škola je tiež dôležitá, ale tu skôr jej názov a zameranie než váš školský prospech. Čo sa týka pracujúcich mužov, tak tu sa karta obracia a dôležitejšími aspektmi sa stáva pracovné postavenie a kariérny rast. Pozor, nie je to len o tom, že všetky ženy na zoznamke sú zlatokopky, ale o tom, že chcú vidieť vedľa seba (či už ako kamaráta alebo partnera) človeka činného a nie „ohrievača gauča“ čiže leňocha. Čokoľvek už vo svojom profile uvediete, musí to zaujať vašu „cieľovú skupinu“.

Kvalitné fotografie. Čo to je?

Kvalitná fotografiu sa neodvíja automaticky od kvality vášho prístroja na fotenie. Profilová fotka vás bude reprezentovať ako prvá, tak na to nezabudnite: pri jej obstaraní dbajte nielen na svoj vzhľad (príjemný úsmev, pohľad v očiach a celkový dojem by mal odrážať vašu osobnosť), ale aj na správne osvetlenie interiéru a priestoru, v ktorom sa nachádzate.

Najväčšia výhoda zoznamky je, že sa môžete zoznámiť a nejakú dobu komunikovať s ženou bezstarostne, na diaľku, bez stresu a nervozity, ako sa sám rozhodnete, či už nadišiel čas urobiť ďalší krok, pretože je to „tá pravá „.

Tak veľa šťastia!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments