Príznaky, že vás váš partner podvádza

Správa sa váš muž v poslednej dobe tak, ako by ani nebol sám sebou? Začali ste pochybovať, či ste jeho jediná? Aby sme vám pomohli zhodnotiť, či môžete mať pravdepodobnú príčinu pre vaše podozrenie, tu sú niektoré obvyklé príznaky, ak vás váš muž podvádza :

Príznak podvádzania # 1: Prehnane stráži svoj telefón.

Mobilné telefóny sú najtradičnejším spôsobom randenie s niekým (typicky online). Je to spôsob, akým kontaktuje jeho možnú milenku. Ak sa je naštvaný, keď si požičiate jeho telefón alebo ak ho najprv skontroluje než vám ho požičia, pravdepodobne vás podvádza. Ak k tomu dôjde, tak sa s ním len porozprávajte, aby mal šancu sa obhájiť.

Príznak podvádzania # 2: Nemá na vás čas .

Ak bol predtým, veľmi horlivý vyrážať na vaše spoločné pravidelné nočné výjazdy, a zrazu povie, že má nejaké dôležité stretnutia, ktorých sa musí zúčastniť, možno naozaj máte do činenia s podvádzajúcim partnerom. Mohol práve zdieľať váš spoločný čas na intimitu spolu s inou ženou. Váš prípad je horší, keď zistíte, že jeho „dôležité veci“ nie sú naozaj vôbec tak dôležité. Nakopte mu zadok a konfrontujte ho!

Príznak podvádzania # 3: Je v kontakte s inými mladými ženami.

Toto je najvýraznejší symptóm zo všetkých. Ak pôjdete spolu na rande a on vás nechá pri stole, len aby si pohovoril so sexy babou na bare, váš partner sa s vami možno len zahráva. Ak dokáže flirtovať pred vami, čo iného môže robiť, keď nie ste nablízku? Ak byť v blízkosti žien nie je v jeho osobnosti, možno podvádza.

Hoci tieto príznaky sú najčastejšie v diagnostikovaní podvádzajúceho partnera, je vždy najlepšie, predpokladať, že váš partner je vám verný. Vždy hovorte o svojich pochybnostiach. Týmto spôsobom konflikty vo vašom vzťahu budú vyriešené pokojne a spoločne. Vlastne v opačnom garde je to rovnaké aj u žien, preto to platí i naopak.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments