Znaky príťažlivosti: 4 spôsoby, na základe ktorých môžete povedať, že má o vás záujem

Už skôr sme preskúmali rozličné spôsoby akými môžte očariť dievča, ale ako viete že to funguje? Tým, že porozumiete rôznym signálom príťažlivosti, môžete vyrozumieť ako účinné boli vaše nové kroky a či by ste ju už mali pozvať na rande. Ako to teda zistiť?

  1. Chce o vás vedieť viac

 Ak dievča o vás nemá záujem, nebude sa o vás ani veľmi zaujímať. Ak sa pýta na veci, ktoré sa vás osobne týkajú, je pravdepodobné, že chce vedieť aký typ muža ste. Navyše sa bude zdať viac zaujatá vašou konverzáciou. Ale ak vám odpovedá jednoslovne, mali by ste sa asi pohnúť ďalej. Tento znak príťažlivosti ukazuje, že vás chce spoznať lepšie, ale chce aby ste vy všimli ju.

  1. Dotýka sa vás?

Kým tieto znaky príťažlivosti sú vzácne – hlavne keď sa nepoznáte, ženy to spravia len vtedy ak o vás javia záujem. Môže to byť formou letmého dotyku ruky, alebo jednoduchého zavadenie jej ruky o vaše koleno. Musíte venovať pozornosť skutočne náhodným dotykom a flirtujúcim dotykom tela.

  1. Bude sa na vás usmievať a smiať sa na vašich vtipoch

Je úplne jedno aké patetické sú vaše vtipy, dievča , ktoré sa o vás zaujíma sa na nich smeje, ak nič iné tak, aby ukázala že sa vo vašej spoločnosti zabáva. Ak sa na vás dievča usmieva úprimne, spoznáte to keď to uvidíte, potom sa jej skutočne páčite. To ako sa správa a ako rozpráva vám napovie veľa o tom, či má, alebo nemá rada vašu spoločnosť.

  1. Flirtuje s vami

Mimo všetkých znakov príťažlivosti, verbálne flirtovanie je najlepší spôsob ako zistiť, či žena má, alebo nemá o vás záujem. Väčšina žien môže byť trochu váhavá, takže ak o ňu máte záujem, umožnite jej sa cítiť príjemne. V momente, ako sa bude pri vás cítiť uvoľnená, prevezme opraty do svojich rúk a začne s vami flirtovať. Ale vtedy ju ešte nepozývajte na rande. Ženy milujú trošku vzrušenia takže s ňou flirtujte a dajte jej najavo svoj záujem o ňu, ešte predtým, ako ju na to rande pozvete.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments