Zoznamka pre rozvedených

Sú v živote situácie, ktoré sa stanú s vaším pričinením alebo bez neho. Nie vždy všetko vyjde tak, ako si to človek predstavuje alebo koná. Hovoríme tu o rozvode. Jednoducho to asi malo takto byť. Určite však všetko zďaleka nekončí a každý si predsa zaslúži mať druhú šancu!

Poznáme ľudí, ktorí sú v podobnej situácii a hľadajú lásku, priateľa či životného partnera po takej ťažkej a traumatizujúcej skúsenosti akým určite je aj rozvod. Nemyslíme si však, že rozvedení ľudia si už prežili svoje, a preto im ponúkame možnosť znova sa zoznámiť a tak im dať druhú šancu.

Združujeme ľudí s podobným statusom, v špeciálnej zoznamke, kde sa zameriavame na týchto ľudí. Skúste posunúť svoj život do novej dimenzie a spoznajte nových ľudí zo svojho okolia alebo z iných krajín. Otvárame možnosť rozvinúť život do novej etapy, tentokrát však, dúfame tej správnej. Vyskúšajte nový spôsob zoznámenia sa cez internet aj pre ľudí, ktorí sú pred, po alebo v procese rozvodu. Nezostávajte na všetky veci sami, máme pre vás riešenie ešte dnes!