Zvýšte si sebavedomie: 5 dobrých rád ako komunikovať so ženami

Nič nie je tak atraktívne pre mladú ženu ako sebavedomie. Vlastne, oni majú genetickú predispozíciu veriť, že sebavedomie je nevyhnutná vlastnosť u každého muža. Nakoniec to zobrazuje to, že sa cítite pohodlne vo vlastnom tele, t.j, ste vzdelaný, silný, fešný, a ste pre nich najlepšou možnou voľbou. Takže, keď sa niekde vonku stretnete so ženami, nezabudnite ukázať vaše sebavedomie. Napriek tomu, že sa to môže zdať náročné, dali sme dohromady zoznam doporučení ako sa rozprávať so ženami, ktorý by vám mal pomôcť ako ukázať, tak aj vybudovať sebavedomie pri ženách. Z času na čas všetci potrebujeme trochu pomôcť, takže ak si v mysli uchováte týchto 5 tipov ako rozprávať so ženami, pomôžu vám vyzerať pokojne aj v tých najstresujúcejších chvíľach.

Tipy:

  1. Stanovte si ciele

Sebavedomie nevybudujete za deň, hlavne ak ste prirodzene hanblivý, alebo ústupčivý. Chce to čas. Takže by bolo užitočné, ak by ste mali zoznam cieľov, ktoré chcete dosiahnuť pri každej schôdzke. Uistite sa, že dané ciele sú realistické na základe vášho súčasného stavu hanblivosti. Eventuálne, by bolo dobré, jednoducho urobiť zoznam „najhorších koncov“ a alternatívnych plánov v prípade, že sa tieto konce naplnia. Mohli by ste si vypočuť rôzne motivačné prejavy, ktoré vám môžu pomôcť identifikovať mylné predstavy a naznačia vám spôsob ako ich preklenúť, a po celý čas vám pomáhajú zlepšovať vašu hru. Pamätajte však, čítanie týchto tipov ako komunikovať so ženami vás ďaleko nedostane. Využívajte tieto dobré rady kedykoľvek komunikujete so ženami, až kým sa to pre vás nestane zvykom a vy už nebudete musieť zakaždým robiť zoznam.

  1. Skontrolujte reč vášho tela

Hoci je to čo poviete dôležité, neverbálna komunikácia pomocou reči vášho tela nezostáva ženami nepovšimnutá. Seďte pokojne a z času na čas sa usmejte, aby ste ukázali že sa zabávate a neexistuje žiadne iné miesto, kde by ste boli radšej. Udržiavanie očného kontaktu je ďalším ukazovateľom sebavedomia. Navyše sa konverzácia stáva viac intímnou a osobnou. Chovajte sa tak, aby bolo o čo stáť a kráčajte, ako keby ste to miesto vlastnili. Každým vaším krokom vštepujte sebavedomie a garantujeme vám, že na ňu urobíte dojem.

  1. Rozprávajte sebaisto

Keď rozprávate, dbajte o to, aby váš hlas znel čisto a zrozumiteľne. Nevykrikujte a neprerušujte, keď rozpráva niekto iný. Ale keď ste na rade vy, hovorte dostatočne hlasno, nech ste zrozumiteľný, a dbajte aj o to aby váš tón bol zároveň dostatočne nízky, aby ste nevyzerali ako hlupák. Taktiež nedominujte v konverzácií. Ženy majú rady chlapov, ktorí im vedia načúvať.

  1. Hravé dotýkanie sa

Odhadnite moment, kedy sa obaja cítite príjemne v spoločnosti toho druhého, a bez obáv ju chyťte za ruku. Ak sa držanie jej ruky zdá byť predčasné, tak len jemne, počas rozhovoru, položte svoju ruku na jej rameno. Ona neurobí prvý krok. Vy musíte byť sebavedomý a chopiť sa šance keď príde.

  1. A najlepšia rada ako komunikovať so ženami: Buďte sám sebou.

Aj keď by vás tieto rady ako komunikovať so ženami mali naštartovať, nezabúdajte, že vybudovať si sebavedomie si vyžaduje čas. Nevzdávajte sa, nezabudnite zostať sami sebou a zachovajte kľud. Aj keď ženy milujú sebavedomie, trochu nervozity ich neodplaší. Ak ste neistý, nepanikárte. Čím viac budete rozprávať so ženami, tým ľahšie to pôjde.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments